JESZCZE DO 2 MARCA MOŻESZ ZGŁOSIĆ SWOJĄ OFERTĘ NA TARGI SENIORA

Zapraszamy firmy przyjazne seniorom do zaprezentowania swojej oferty podczas wiosennej edycji Sopockich Targów Seniora. Jeszcze do 2 marca przyjmujemy zgłoszenia od firm, które posiadają usługi lub produkty skierowane do osób starszych. Mile widziane są firmy reprezentujące różne branże, bowiem seniorzy są grupą bardzo zróżnicowaną.

Ta młodsza starość chce być aktywna i poszukuje pomysłów na ciekawe spędzanie czasu ale coraz więcej mamy osób w zaawansowanym wieku, często schowanych, niesamodzielnych, które wymagają wsparcia i opieki.

Targi mają charakter edukacyjno – kulturalny, dlatego ważnym elementem, obok stoisk wystawienniczych, są proponowane przez nas warsztaty, pokazy, wykłady oraz badania profilaktyczne. Wydarzenie to ma wymiar społeczny i jest ogólnodostępne – wstęp na targi oraz udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Każdy z nas ma w swoim otoczeniu osoby starsze i każdy z nas kiedyś będzie seniorem, dlatego warto być otwartym na potrzeby i problemy osób starszych i wspólnie zadbać o dobrą jakość życia obecnych i przyszłych seniorów.

8 edycja Sopockich Targów Seniora odbędzie się w dniach 14-15 kwietnia 2018 r. w Hali 100 – lecia Sopotu. Zgłoszenia od firm oraz propozycje do programu edukacyjno – kulturalnego można przesyłać do dnia 2 marca. Szczegółowe informacje w biurze Targów, tel. 58 555-09-04 lub 551-17-10 w. 251, e-mai:biuro@targiseniora.pl.