Program Sopockich Targów Seniora

Szanowni Państwo,
zapraszamy do zapoznania się z programem 8 edycji Sopockich Targów Seniora (w załączniku poniżej). Zachęcamy do zabrania wygodnego stroju oraz sportowego obuwia aby skorzystać z zajęć ruchowych.
Nasze targi to różnorodna oferta dla seniorów, zarówno dla tych aktywnych, którzy poszukują pomysłów na ciekawe spędzanie czasu, jak również dla osób niesamodzielnych, które wymagają wsparcia i opieki. O nich również pamiętamy. Na targach zaprezentujemy szeroką ofertę różnych form wsparcia a także aktywizacji seniorów w zależności od ich potrzeb, możliwości i zainteresowań.

Wstęp na targi oraz udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.

ATRAKCJE TARGOWE W PIGUŁCE

§ Produkty i usługi przyjazne seniorom dla osób aktywnych i tych wymagających wsparcia

§ Bezpłatne badania m.in. mobilne badania przed Halą: (osteobus) badanie gęstości kości * (kardiobus) badania kardiologiczne – EKG * (słuchobus) badanie słuchu * badanie wzroku * pomiar ciśnienia * poziomu cukru * tkanki tłuszczowej * pomiar wagi ciała i BMI * badanie stóp skanerem podologicznym * pomiar zawartości tlenku węgla w wydychanym powietrzu, krioterapia * badanie przesiewowe zaćmy * kondycji skóry.

§ Warsztaty artystyczne, komputerowe, dietetyczne, florystyczne, ogrodnicze i wiele innych

§ Zajęcia ruchowe: taniec, gimnastyka, samoobrona, karate, tai-chi (zachęcamy do zabrania wygodnego stroju i butów na zmianę)

§ Porady ekspertów, m.in. farmaceuty, dietetyka, fizjoterapeuty, wizażystki, kosmetyczki, protetyka słuchu,

§ Jarmark Zdrowego Żywienia, degustacje

§ Występy na scenie

§ Bezpieczny Senior

§ Kiermasz taniej książki

§ Pokaz Mody 50 + (sobota, godz. 15.00)

§ Konkurs „Wiosenne Kapelusze” (niedziela, godz. 13.00)
(Stwórz piękny kolorowy kapelusz przystrojony kwiatami i innymi wiosennymi ozdobami, zaprezentuj go na scenie i wygraj nagrody!
Osoby, które chcą wziąć udział w konkursie, prosimy o zgłoszenie się w niedzielę do godz. 12.00 do Punktu Informacyjnego Targów)

NA WIELKI FINAŁ W NIEDZIELĘ O GODZ. 15.00
POTAŃCÓWKA Z DJ-EM ORAZ WODZIREJEM Z BRYGADY S.

 

Program Sopockich Targów Seniora 2018